JavaScript is required

H1.cz je nyní součástí GroupM Nexus. Posouváme služby ještě na vyšší úroveň díky mezinárodnímu zázemí GroupM Nexus a propojení s dalšími digitálními experty. Více zde

Proč přijít na workshop/školení?

„Mnoho firem si dnes myslí, že obsah vyřeší jedním promptem. Problémem ale není to, že by obsah chyběl. Obsahu je hodně. Možná až příliš. To, co chybí, je jeho kvalita a přidaná hodnota. A my vám chceme ukázat, co konkrétně si pod kvalitou a přidanou hodnotou představit.” 
Kateřina Žáková

Kateřina Žáková

Lead of Social Content & Influencer Marketing

 • 1

  Sociální sítě

  Podíváme se blíž na to, jak uchopit práci s osobní značkou na LinkedInu. A mrkneme se i na influencer marketing: Ukážeme si, jak vypadají influencerské kampaně, které nekončí jen jedním stories, ale mají přesah i do skutečného světa. 
 • 2

  SEO & copywriting

  Jak se změní tvorba webového obsahu v éře SGE? Projdeme si do většího detailu, jak se změní vyhledávání, z pohledu uživatelů, ale i vyhledavače Google. A jaké dopady bude tahle revoluce mít na práci copywriterů. 
 • 3

  AI & nové technologie

  Obsah, to už dávno není jen pár řádků ve Wordu nebo statický banner. Moderní technologie toho umožňují mnohem víc. Propojovat online svět s tím offlinovým. Vytvářet interaktivní formáty, které zaujmou, baví i fungují. Originálně a personalizovaně oslovovat budoucí zákazníky díky datům, která o nich máte.  

Na školení nesmíte chybět, pokud jste

 • Onlinemarketingový manažer

  … který má na starosti i tvorbu obsahu. 
 • Správce obsahu firmy

  … který se stará o stránky, blog i sociální sítě. 
 • Manažer firmy

  … který zadává práci online specialistům. 
 • Majitel firmy

  … který chce být vidět i v online prostředí. 

Školením vás provede

 • Kateřina Žáková


  Co začalo jako jednorázová výpomoc v social týmu, skončilo jako několikaletá jízda plná zkušeností, která ji dovezla až do agentury EssenceMediacom. V současné době vede Social Content & Influencer Marketing v GroupM Nexus, kde dohlíží i na to, aby každá influencerská spolupráce byla (nejen) řádně označená.
 • Jana Dorčáková


  Jana se obsahu věnuje od svých 16 let, kdy ve velkém rozjela školní časopis. Vyzkoušela si práci v různých médiích od tisku přes televizi až po online.
   
  Její srdce bije pro kvalitní obsah, i proto se rozhodla rozšiřovat si své obzory v UX a content designu. Své poznatky z praxe, kurzů a knížek pak předává dál na školení microcopy a UX writingu.
   
  Ve volném čase čte, běhá, cvičí jógu a zkouší překonávat dálkové evropské trasy. Za dobrým jídlem a pitím šla by světa kraj. Poznávací znamení: na víkend se dokáže sbalit do opravdu miniaturního baťůžku, ale jedna věc v něm nikdy nesmí chybět – šaty.
 • Václav Hruška

  Před GroupM Nexus se věnoval především sportovnímu marketingu, který také vystudoval. Působil například v agentuře Concept One, kde se staral o kampaně společnosti Tipsport. V roce 2010 ho okouzlil svět marketingu digitálního a od té doby působí u nás, kde vede tým lidí v oddělení digitální produkce (Creative Solutions). Zabývá se především tvorbou digitálních strategií k jednotlivým kampaním a rozvojem nových projektů v oblasti webdesignu, tvorby reklamních formátů, e‑mailingu, mobilních aplikací nebo videoprodukce. Na starosti měl kampaně pro mnoho klientů, např. L’Oréal, Playstation, Janssen, ŠKODA Auto, Dell a další. Je autorem mobilní aplikace FootballTime.
 • Lucie Hrdinová

  Už v roce 2009 vyměnila novinové uzávěrky za marketingové deadliny. S copywritingem začínala v malé pražské agentuře, v roce 2015 nastoupila do H1.cz. V duchu hesla #rostush1 postupně převzala vedení copywriterského a následně i SEO týmu. V roce 2023 si několik měsíců užívala “baby sabatical” a od podzimu 2023 je zpátky v dresu GroupM Nexus, ve kterém kope za skvělý obsah jako Senior Content Consultant. 
   
  Ve volném čase ráda čte kvalitní knížky, sleduje pokleslé seriály a společně s rodinou cestuje po krásách Česka i cizích zemí. 
 • Novinka
 • Pro začátečníky
 • Copywriting a obsah

WPP Campus – Bubenská 1477/1, 170 00 Praha 7

Digiworld by GroupM Nexus

450
545

Informace o školení

 • Co je v ceně
  Občerstvení, blok & propiska
 • Co si přichystat
  Vlastní počítač pro poznámky
 • Rozsah školení
  3h a 45 minut
PODROBNÉ INFORMACE

Potřebujete poradit?

Od pondělí do pátku mezi 9:00 a 16:00 je na telefonním čísle 723 188 915 na příjmu Ivana Courtonová.
GroupM Nexus také umožňuje využití dotačních programů v rámci vzdělávacích aktivit.

Naše kurzy mají ideální míry 94–999–99

94%

účastníků označilo naše školení za velmi přínosná

999+

lidí proškolíme každý rok

99%

účastníků by doporučilo školení ostatním