JavaScript is required Vysvetleni

H1.cz je nyní součástí GroupM Nexus. Posouváme služby ještě na vyšší úroveň díky mezinárodnímu zázemí GroupM Nexus a propojení s dalšími digitálními experty. Více zde

Co vám spojení H1.cz a GroupM Nexus přinese?

 • 1

  Všechny disciplíny online marketingu pod jednou střechou

  Díky spojení nyní pokrýváme všechny disciplíny digitálního marketingu. Jejich propojení je ještě jednodušší. Jsme tak schopni zajistit fullservis od digitální reklamy přes analytiku až po mezinárodní kampaně. A to jak pro klienty GroupM Nexus, tak i celé skupiny GroupM.

 • 2

  Jeden z největších týmů digitálních specialistů v ČR

  Fúzí vznikla skupina 110 digitálních expertů. Jejich spojení znamená hladší a efektivnější spolupráci a širší portfoliio služeb, se kterými už si nemusíte lámat hlavu. Všechny expertízy a online disciplíny dál využíváme tak, aby vám přinášely maximální možný užitek.

 • 3

  Světové know-how z 80 zemí

  Know-how sdílíme nejen mezi sebou, ale i se zahraničními týmy z 80 zemí. Nexus spojuje 9000 odborníků po celém světě. To pro vás znamená řadu výhod, pokud potřebujete řešit marketing za hranicemi lokálního trhu, nebo zvážit, zda tento krok vůbec dává smysl.

Team 1

Veronika Burešová

CEO GroupM Nexus (a dříve H1.cz)

"S Hájedničkou jsem rostla dlouhých 17 let a nyní nastal čas, aby se firma posunula dál. Dlouhodobě nám dává smysl budovat jeden silný brand, jeden silný digitální tým, který má potenciál stát se leadrem na trhu v oblasti digitálního marketingu. Tým, který poskytuje kvalitní služby jak agenturním, tak přímým klientům."

Jiří Svoboda

CEO GroupM

"Navazujeme na úspěšnou globální strategii, ale zároveň bychom to nebyli my, abychom do ní nevdechli naše zkušenosti a lokální potřeby. Jde tak skutečně o fúzi, kdy se Hájednička slučuje s GroupM Nexus. A s sebou přináší i své know-how, lidi, projekty a stávající klienty."

Team 1
Team 1

Ondřej Bartůněk

CDO GroupM Nexus a CEO Mindshare

"Už loni vznikl digitální hub, který nám umožnil lepší lokální propojení mezi specialisty a rychlejší rozvoj služeb v oblasti digitálních médií a digitální transformace. GroupM Nexus spojuje 9000 odborníků po celém světě. Fúzí dojde nejen k lepším synergiím pod jednou lokální značkou, ale získáme přesah do zahraničních poboček GroupM Nexus – a tak i kvalitnější a širší portfolio služeb a dalších zajímavých příležitostí jak pro naše klienty, tak i zaměstnance."